HABERLER

Sizin için çalışıyoruz...

Kuruluşundan bu yana Ar-ge faaliyetlerine önem veren Maysa Gıda 27/02/2017 tarihinden itibaren Maysa Ar-Ge Merkezi ünvanını almıştır...

Maysa Gıda Tire Şube açılışını değerli katılımcı dostları ile gerçekleştirdi.

Maysa Gıda, 11 Haziran 2015 tarihinde Tire'de düzenlenen Tire Süt ve Süt Ürünleri Sempozyumu'na sponsor olmuştur. Ar-ge sorumlumuz Nagihan Yıldız tarafından yapılan EMC ve EMB ürünlerinin sunumu büyük ilgi görmüştür.

Yaklaşık 1 yıldır distribütörlüğünü yaptığımız Gerber Instruments tarafından geliştirilen pH metre serisini sektörün hizmetine sunmaktan gurur duymaktayız.

Kullanım kolaylığı ,şık ve ergonomik dış kılıfı ile her türlü kullanıma uygun olan taşınabilir pH-metre serisi,geniş ekranı sayesinde ölçüm esnasında ihtiyaç duyulan elektrot ömrü ve cihaz hafızası gibi bilgileri anında kullanıcılara sunmaktadır.

www.maysagida.com.tr/AnalitikSistemlerDetay.aspx?id=0a62134a-d7db-4445-b7a2-6862e7d4d3a5&typeID=3

 

 

 

Pikniğimizde,tüm çalışanlarımız eşleri ve çocuklarıyla keyifli bir gün geçirdi.

10-11 Haziran 2014 tarihlerinde İran Shiraz'da  Pegah IDC tarafından düzenlenen Ar-Ge festivalinde konuk tedarikçi olarak yeraldık.MYSECOREN peynir mayaları,Maymix Stabilizer serisi ile yapılan ürünlerin de sergilendiği festivalde yeni iş olanakları ve yeni ürünleri de tartışma olanağı bulduk.

Maysa Gıda, Bulgaristan distribütorü Almer Ltd. firması ile ortaklaşa düzenlediği "Gıda Katkıları ve Peynir Üretiminde Yeni Yaklaşımlar" konulu seminerini Velingrad'da gerçekleştirdi. Bulgaristan süt üreticilerini biraraya geldiği seminerde Maysa, ürün portföyünün yanısıra yeni ürün lansmanı da gerçekleştirildi. Peynir üretiminde yeni teknolojiler ve Maysa EMC Flavorole ürünleri katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Charm MRLAFMQ test kiti, artık pastörize inek sütününde de Aflatoksin kalıntı testini yapmanıza olanak sağlıyor.

Detaylı Bilgi

1982 yılından bu yana süt endüstrisine yönelik ekipman ve cihazları ile gıda sektörüne hizmet eden Dr. N. Gerber Instruments, 2013 yılından itibaren Maysa Gıda ürün portföyünde yerini almıştır.

www.gerber-instruments.com

Maysa Gıda ürün portföyünde yer alan ve süt endüstrisinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak olan Dr. N. Gerber Instruments ailesinin en yeni üyesi olan Cryoscope C1 ve C1A ürünlerimizi müşterilerimizin kullanımına sunmaktan dolayı gururluyuz.

Detaylı Bilgi